Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y0250152KXR
1210Y0250152KXR
1210Y0250152KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y0250152KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y0250152KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 25V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y0250152KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 25V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 136297 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1500pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1500pF