Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y0250153JXT
1210Y0250153JXT
1210Y0250153JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y0250153JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y0250153JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 25V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y0250153JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 25V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 100915 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.015µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.015µF