Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y0630102KXT
1210Y0630102KXT
1210Y0630102KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y0630102KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y0630102KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 63V X7R 1210
Product parameter
številka dela 1210Y0630102KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 63V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 142050 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
natančen opis 1000pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1000pF