Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y0630684MDR
1210Y0630684MDR
1210Y0630684MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y0630684MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y0630684MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.68UF 63V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y0630684MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.68UF 63V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 90582 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.68µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.68µF