Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y1000103FCT
1210Y1000103FCT
1210Y1000103FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y1000103FCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y1000103FCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 100V C0G 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y1000103FCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 100V C0G 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 33254 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 10000pF