Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y1K00331KDR
1210Y1K00331KDR
1210Y1K00331KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y1K00331KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y1K00331KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1KV X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y1K00331KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1KV X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 126291 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 330pF