Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y1K20102KXT
1210Y1K20102KXT
1210Y1K20102KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y1K20102KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y1K20102KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 1.2KV X7R 1210
Product parameter
številka dela 1210Y1K20102KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 1.2KV X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 138676 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1000pF