Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y2000104MXT
1210Y2000104MXT
1210Y2000104MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y2000104MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y2000104MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y2000104MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 96543 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.1µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.1µF