Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y2000272KET
1210Y2000272KET
1210Y2000272KET
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y2000272KET z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y2000272KET
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 200V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y2000272KET Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 200V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 79916 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
natančen opis 2700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 2700pF