Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y2000332JXT
1210Y2000332JXT
1210Y2000332JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y2000332JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y2000332JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3300PF 200V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y2000332JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3300PF 200V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 99120 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 3300pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 3300pF