Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y2500563MXT
1210Y2500563MXT
1210Y2500563MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y2500563MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y2500563MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 250V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y2500563MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 250V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 118428 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.056µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.056µF