Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y2500682JDR
1210Y2500682JDR
1210Y2500682JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y2500682JDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y2500682JDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 250V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y2500682JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 250V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75266 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 6800pF