Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y5000223MET
1210Y5000223MET
1210Y5000223MET
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y5000223MET z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y5000223MET
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 500V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y5000223MET Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 500V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 119439 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
natančen opis 0.022µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.022µF