Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y5000272MXR
1210Y5000272MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y5000272MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y5000272MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y5000272MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 249929 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 500V Toleranca 2700pF
Debelina (maks.) X7R (2R1) Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ocene AEC-Q200
Polarizacija 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1210Y5000272MXR
Vodilni stil 0.079" (2.00mm) Višina - sedež (maks.) -
Stopnja napak - Razširjen opis 2700pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 1210