Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y6300331JXR
1210Y6300331JXR
1210Y6300331JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y6300331JXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y6300331JXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 630V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
16000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y6300331JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 630V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 120379 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
natančen opis 330pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 330pF