Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210Y6300472MXT
1210Y6300472MXT
1210Y6300472MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210Y6300472MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210Y6300472MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 630V X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1210Y6300472MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 630V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 199887 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 4700pF