Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J0100471KXR
1808J0100471KXR
1808J0100471KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J0100471KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J0100471KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 10V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
12000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J0100471KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 10V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 211185 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 470pF