Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J0160153MDT
1808J0160153MDT
1808J0160153MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J0160153MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J0160153MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 16V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J0160153MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 16V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66896 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 0.015µF