Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J0250182MDT
1808J0250182MDT
1808J0250182MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J0250182MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J0250182MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 25V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J0250182MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 25V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 131401 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 1800pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 1800pF