Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J0500682KDR
1808J0500682KDR
1808J0500682KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J0500682KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J0500682KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 50V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
12000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J0500682KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 50V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 122356 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 6800pF