Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J0500822MDR
1808J0500822MDR
1808J0500822MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J0500822MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J0500822MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 50V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
12000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J0500822MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 50V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 124953 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 8200pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 8200pF