Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J1000101JXT
1808J1000101JXT
1808J1000101JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J1000101JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J1000101JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 100PF 100V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J1000101JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 100PF 100V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 148414 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 100pF