Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J1000123MDR
1808J1000123MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J1000123MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J1000123MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 100V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
12000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J1000123MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 100V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 146625 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 0.012µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
RoHS Status - Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1808J1000123MDR Vodilni stil 0.079" (2.00mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 0.012µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 0.012UF 100V X7R 1808