Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J1000150FFT
1808J1000150FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J1000150FFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J1000150FFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 15PF 100V C0G/NP0 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J1000150FFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 15PF 100V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 59077 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 15pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
RoHS Status - Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene - Polarizacija 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1808J1000150FFT Vodilni stil 0.079" (2.00mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 15pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis CAP CER 15PF 100V C0G/NP0 1808