Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J1000183KDR
1808J1000183KDR
1808J1000183KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J1000183KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J1000183KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
12000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J1000183KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 117234 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 0.018µF