Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J1K20102GCT
1808J1K20102GCT
1808J1K20102GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J1K20102GCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J1K20102GCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 1.2KV C0G 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J1K20102GCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 1.2KV C0G 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83618 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV)
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±2% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 1000pF