Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J2000102MDR
1808J2000102MDR
1808J2000102MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J2000102MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J2000102MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 200V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
12000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J2000102MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 200V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 140668 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 1000pF