Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J2000123MXT
1808J2000123MXT
1808J2000123MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J2000123MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J2000123MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 200V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J2000123MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 200V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 147058 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.012µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 0.012µF