Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J2500103MDT
1808J2500103MDT
1808J2500103MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J2500103MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J2500103MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 250V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J2500103MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 250V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 129526 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 10000pF