Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J2500272JXT
1808J2500272JXT
1808J2500272JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J2500272JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J2500272JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 250V X7R 1808
Product parameter
številka dela 1808J2500272JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 250V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 142221 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2700pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 2700pF