Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J2500273KXT
1808J2500273KXT
1808J2500273KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J2500273KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J2500273KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.027UF 250V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J2500273KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.027UF 250V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 167856 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.027µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 0.027µF