Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J2505P60CFT
1808J2505P60CFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J2505P60CFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J2505P60CFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 1808
Product parameter
številka dela 1808J2505P60CFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 104920 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 5.6pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
RoHS Status - Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene - Polarizacija 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1808J2505P60CFT Vodilni stil 0.079" (2.00mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 5.6pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25pF Opis CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 1808