Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J2K00181MXT
1808J2K00181MXT
1808J2K00181MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J2K00181MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J2K00181MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 180PF 2KV X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J2K00181MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 180PF 2KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 119168 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 180pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 180pF