Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J3K00561MXT
1808J3K00561MXT
1808J3K00561MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J3K00561MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J3K00561MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 3KV X7R 1808
Product parameter
številka dela 1808J3K00561MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 3KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 135664 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 560pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 560pF