Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J5000271KDT
1808J5000271KDT
1808J5000271KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J5000271KDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J5000271KDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 500V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J5000271KDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 500V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76577 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 270pF