Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J5K00121MXT
1808J5K00121MXT
1808J5K00121MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J5K00121MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J5K00121MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 120PF 5KV X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808J5K00121MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 120PF 5KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 118552 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 5000V (5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 120pF ±20% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 120pF