Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808J6300822JXT
1808J6300822JXT
1808J6300822JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808J6300822JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808J6300822JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 630V X7R 1808
Product parameter
številka dela 1808J6300822JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 630V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75453 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8200pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 8200pF