Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808JA250271JXTSP
1808JA250271JXTSP
1808JA250271JXTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808JA250271JXTSP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808JA250271JXTSP
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 250V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808JA250271JXTSP Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 250V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 95367 pcs Podatkovni list MLCC Safety Certified
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - Ocene X2
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 270pF