Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y0100820GCT
1808Y0100820GCT
1808Y0100820GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y0100820GCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y0100820GCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 82PF 10V C0G/NP0 1808
Product parameter
številka dela 1808Y0100820GCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 82PF 10V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 106658 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 82pF ±2% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 82pF