Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y0160390FCT
1808Y0160390FCT
1808Y0160390FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y0160390FCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y0160390FCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 39PF 16V C0G/NP0 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y0160390FCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 39PF 16V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83602 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 39pF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 39pF