Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y0160823MXT
1808Y0160823MXT
1808Y0160823MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y0160823MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y0160823MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 16V X7R 1808
Product parameter
številka dela 1808Y0160823MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 16V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 148960 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.082µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 0.082µF