Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y0250183KFT
1808Y0250183KFT
1808Y0250183KFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y0250183KFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y0250183KFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 25V C0G/NP0 1808
Product parameter
številka dela 1808Y0250183KFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 25V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 57763 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 0.018µF