Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y0250824KDR
1808Y0250824KDR
1808Y0250824KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y0250824KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y0250824KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.82UF 25V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
12000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y0250824KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.82UF 25V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 62882 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.82µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 0.82µF