Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y0630561JDR
1808Y0630561JDR
1808Y0630561JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y0630561JDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y0630561JDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 63V X7R 1808
Product parameter
številka dela 1808Y0630561JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 63V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 96697 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 560pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 560pF