Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y0630684MXT
1808Y0630684MXT
1808Y0630684MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y0630684MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y0630684MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.68UF 63V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y0630684MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.68UF 63V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89578 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.68µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 0.68µF