Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y2000472JDT
1808Y2000472JDT
1808Y2000472JDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y2000472JDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y2000472JDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 200V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y2000472JDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 200V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 87357 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 4700pF