Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y2500472MXT
1808Y2500472MXT
1808Y2500472MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y2500472MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y2500472MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 250V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y2500472MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 250V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 172365 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 4700pF