Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y2K00472JXT
1808Y2K00472JXT
1808Y2K00472JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y2K00472JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y2K00472JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 2KV X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y2K00472JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 2KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75775 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 4700pF