Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y2K50821MXT
1808Y2K50821MXT
1808Y2K50821MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y2K50821MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y2K50821MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 2.5KV X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y2K50821MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 2.5KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 142914 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 820pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 820pF