Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y3K00271JXT
1808Y3K00271JXT
1808Y3K00271JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y3K00271JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y3K00271JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 3KV X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y3K00271JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 3KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 98764 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 270pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 270pF